Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Καρέα, μετά τις αρχαιρεσίες που διενεργήθηκαν στην Γενική Συνέλευση των μελών του την 25η Φεβρουαρίου 2024. Το νέο Δ.Σ. αποτελείται από τους:
Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Βαθειάς
Αντιπρόεδρος: Παναγιώτης Ντουμάνης
Γεν.Γραμματέας: Χρήστος Καραγιάννης
Ταμίας: Ελένη Παπαγιαννάκη
Μέλη: Χαράλαμπος Πλούμης, Ειρήνη Καραμολέγκου, Τάσος Χατζημωράκης, Νίκος Σπύρου.
Ανεξάρτητα από θέσεις και ρόλους, στόχος και μέλημα όλων των μελών του νέου Δ.Σ. είναι να συνεργαστούν σε κάθε επίπεδο. Να βοηθήσουν τα προγράμματα την ανάπτυξη του συλλόγου και να συνεχίσουν με την υποστήριξη όλων να φέρνουν ¨το Παιδί στο Επίκεντρο του Ενδιαφέροντος¨!!!