![Αθλητική Εκδήλωση & Κοπή Πίτας 2024](https://aokarea.gr/site/wp-content/themes/aperture/thumb.php?src=https://aokarea.gr/site/wp-content/uploads/2024/01/PITA.jpg&h=&w=680&zc=1&q=90)
Την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 11:00 στο κλειστό γυμναστήριο Καρέα ο Αθλητικός Όμιλος Καρέα διοργανώνει και σας προσκαλεί σε μια εκδήλωση αφιερωμένη στην αποδοχή και τον σεβασμό σε κάθε μορφή αναπηρίας.
Στέλνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ το μήνυμα πως η αναγνώριση της αξίας κάθε ανθρώπου είναι μια συλλογική αντίληψη με μηδενικές διακρίσεις.
Στη συνέχεια και ώρα 12:00 κόβουμε την Πίτα μας, ανταλλάσσοντας ευχές για μια καινούργια αθλητική χρονιά γεμάτη υγεία, αισιοδοξία, πρόοδο και πολύ αγάπη.
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ !!