![ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ](https://aokarea.gr/site/wp-content/themes/aperture/thumb.php?src=https://aokarea.gr/site/wp-content/uploads/2022/04/jhjj-756x1024.jpg&h=&w=680&zc=1&q=90)
Η εβδομάδα μας ξεκινάει με εξαιρετικά νέα 😁.
Θερμά συγχαρητήρια 👏στον αθλητή τοξοβολίας του ΑΟ Καρέα, ΜΑΡΚΟ ΚΡΟΑΖΙΕ ο οποίος κατέλαβε την ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ 🥇στην κατηγορία Ανδρών U18 Σύνθετου Τόξου στον αγώνα Α’ κατηγορίας. Παράλληλα με 644 πέτυχε και το όριο προεθνικής ομάδας !
ΜΑΡΚΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥΣ 👏👏! Συνέχισε ΔΥΝΑΤΑ και ο ΑΟ ΚΑΡΕΑ θα είναι πάντα δίπλα σου να σε στηρίζει. Ένα μεγάλο μπράβο σε εσένα και τους προπονητές σου.
#aokarea #archery #aokareaarchery