![VOLLEYBALL:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ-16](https://aokarea.gr/site/wp-content/themes/aperture/thumb.php?src=https://aokarea.gr/site/wp-content/uploads/2022/02/PROGRAM-K19-K16-εκτος-791x1024.jpg&h=&w=680&zc=1&q=90)
To Σάββατο 26/02 ξεκινάνε τα Πρωταθλήματα Κοριτσιών Κ16 και Κ16 Εκτός Συναγωνισμού 2΄. Ο ΑΟ Καρέα συμμετέχει με δύο ομάδες. Αγωνιστική Ομάδα των Παγκορασίδων 1 (Κορίτσια Κ16): Δημοπούλου Ευθυμία-Καραγεώργη Εύα -Μαρατσινού Μαριαλένα - Μπαντή Έφη -Μιχαηλίδου Μαίρη-Παπαδοπούλου Ιλεάνα - Ροντογιάννη Εβίτα Σπύρου Μαρία-Σπύρου Ραφαέλα - Φούκα Αδαμαντία Καλή επιτυχία στις αθλήτριές μας και στο προπονητικό team.![]()