![Κανονικά οι προπονήσεις των Ακαδημιών του ΑΟ ΚΑΡΕΑ στο κλειστό από το Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022!](https://aokarea.gr/site/wp-content/themes/aperture/thumb.php?src=https://aokarea.gr/site/wp-content/uploads/2022/01/Μετά-τα-Χιόνια-28-1-22b.jpg&h=&w=680&zc=1&q=90)
Χάρη στην αξιέπαινη προσπάθεια μελών της οικογένειας του ΑΟ ΚΑΡΕΑ τα οποία άνοιξαν μονοπάτια στα χιόνια με ιδία μέσα, είναι πλέον εφικτή η πρόσβαση στο κλειστό “Τάκης Παπαγεωργίου” κι έτσι θα διεξαχθούν κανονικά οι προπονήσεις των Ακαδημιών Basketball & Volleyball του ΑΟ ΚΑΡΕΑ από το Σαββατοκύριακο 29 & 30/1/22!
ΠΡΟΣΟΧΗ: σημειώνουμε ότι παρότι η είσοδος στο γήπεδο είναι ασφαλής, χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή και ευθύνη των συνοδών κατά την έλευση και την αποχώρηση. Ο χώρος για πάρκινγκ είναι πολύ περιορισμένος καθώς υπάρχουν ακόμη αυτοκίνητα που έμειναν εκεί από την χιονόπτωση. Επίσης, δύσκολη είναι η προσέλευση με τα πόδια από τους γύρω δρόμους καθώς η ποσότητα του χιονιού είναι μεγάλη και επιπλέον υπάρχει πάγος σε πολλά σημεία!
Για τις προπονήσεις των υπόλοιπων αθλημάτων μας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με τους υπεύθυνους προπονητές και εφόρους.