![Θύματα hackers και εμείς…](https://aokarea.gr/site/wp-content/themes/aperture/thumb.php?src=https://aokarea.gr/site/wp-content/woo_custom/122-hackers.jpg&h=&w=680&zc=1&q=90)
Με μεγάλη μας λύπη σήμερα το πρωί 17 Νοεμβρίου 2011 , αντικρίσαμε το site του Αθλητικού Ομίλου Καρέα σε αυτή την κατάσταση χτυπημένο από hackers που υπογράφουν ως: “UNITED ALBANIA HACKERS” Cyber Warriors.
Να υπενθυμίσουμε ότι το site αυτό ποτέ δεν φιλοξένησε καμία άλλη είδηση ή ανακοίνωση πέραν αθλητικών θεμάτων και θέματα που αφορούν την υποστήριξη των Παιδιών.
Από το 2005 πήραμε την απόφαση να δημιουργήσουμε ένα κόμβο επικοινωνίας για την οικογένεια και τα Παιδιά . Για εμάς η οικογένεια και τα Παιδιά δεν έχουν εθνικότητα ,δεν έχουν πολιτικές πεποιθήσεις, δεν έχουν κοινωνικά ή οικονομικά κριτήρια για να ανοίξουμε την αγκαλιά μας.
Κάθε ενέργεια έχει πρωτογενείς και δευτερογενείς στόχους ,μηνύματα ή απαντήσεις σε ενέργειες που προηγήθηκαν, στη συγκεκριμένη περίπτωση δυστυχώς δεν πήραμε τίποτα ,δεν έφτασε σε εμάς τίποτα, …παρά μόνο στεναχώρια και συναισθηματικό έλλειμμα .
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΕΑ
Το Παιδί στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος